W którym miejscu zawiesić ozdobne lustro okrągłe?

Odpowiednia aranżacja wnętrz musi mieć na uwadze szereg elementów. Oczywiście, w wykończonym, acz pustym mieszkaniu, nie może zabraknąć przede wszystkim mebli. To one przekładają się na ogólny efekt wizualny, a jednocześnie pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego klimatu. Jednak należy pamiętać o znacznie większej liczbie akcentów, które wpływają na komfort użytkowania mieszkania i domu, a jednocześnie pełnią funkcję estetyczną.

Okrągłe lustro w salonie – gdzie umieścić?

Salon pełni funkcję reprezentatywną. To tutaj niejednokrotnie przyjmuje się gości. Dlatego tak ważny jest wystrój jego wnętrza. Często stosuje się także szereg określonych mebli, w których można przechowywać szereg rzeczy. Popularne jest wykorzystanie chociażby komody. I to właśnie nad tym meblem można zawiesić lustro. Będzie stanowić dopełnienie pomieszczenia, jak też pozwoli zagospodarować pustą przestrzeń na ścianie. Dodatkowo, wpłynie częściowo na efekt przestrzenności.

lustro ozdobne okrągłe wiszące

Lustro okrągłe w przedpokoju

Lustra ozdobne okrągłe (https://www.sfmeble.pl/c/lustra-akcesoria-salon) doskonale sprawdzają się także w przedpokoju. Z jednej strony już na powitanie gości, ci widzą przyjemny wizualnie akcent, który pełni także praktyczną funkcję. Z drugiej natomiast lustro jest nieodzownym elementem przedpokoi. Wszystko dlatego, że tutaj zakłada się wierzchnią odzież i wiele osób lubi zobaczyć swoją kreację przed wyjściem.

Doskonałe do sypialni

Ozdobne lustro okrągłe sprawdzi się także w sypialni. To przestrzeń prywatna, intymna, a jednocześnie jej wystrój bardzo wpływa na nastrój. W szczególności w sypialni pań lub małżeńskich, lustro może być w okolicach stolika nocnego lub w miejscu, gdzie pani lubi się malować przed wyjściem do pracy. Dodatkowo lustro w sypialni to miły wizualnie akcent. Szczególnie, jeśli posiada określoną estetykę.

Okrągłe lustro w łazience

Łazienka to kolejne miejsce, gdzie można wykorzystać ozdobne lustro okrągłe. Jednak sporo zależy od rodzaju ramy. Należy mieć na uwadze wilgoć oraz wodę, które znajdują się w łazience, dlatego rama musi być wykonana z wodoodpornego materiału lub pokryta warstwą ochronną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *